sadsad x
asdasd
 kisa_merhaba.jpg (82 KB)
Destek

Ardıç Yağı ve Ardıç Katranı Sabunu (2'li Set)

65,00 TL
54,00 TL
%17
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • 0 Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • İade ve Teslimat
 • Ardıç yağı, ardıç meyvesinden distilasyon yöntemi ile elde edilen bir bitkisel yağdır. Ağaç ve çalı formunda yetiştirilen Juniperus Communis bitkisi, ülkemizde de bazı bölgelerde bulunmaktadır. Başta cilt sağlığı olmak üzere, birçok alanda tüketimi gerçekleşmektedir. Destek Ardıç Yağı, %100 saf ve yerli üretimdir.

  Destek Ardıç Katranı Sabunu, ardıç katranı içeren doğal bir sabundur. Ardıç ağacından çıkarılan katranın yağından üretilen bir sabundur. Cilt hastalıkları için kullanılabilmektedir. Lekelerin ve siyah noktaların giderilmesinde yardımcı olur.

  Uyarılar: Sağlık sorunları yaşayan kişilerin, öncelikle bir sağlık uzmanına danışmaları önerilir.

  Yasal mevzuatlar gereği, ürün açıklamaları kısmında, ürün faydası, hastalık adı veya endikasyon belirterek ürün tanıtımı yapılmamaktadır.  En doğru ve güvenilir bilgi için bir sağlık uzmanına danışmanız tavsiye edilir.

  Yerli üretim ve yüksek kaliteyi buluşturduğumuz Destek ürünleri, GMP (Good Manufacturing Practice) koşullarında üretilmektedir. Üretim tesisimiz, ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000, ISO 22716, OHSAS 18001 ve Helal Gıda sertifikalıdır. Uzun yıllardır bu topraklarda, dünya çapında kabul gören standartlara uygun üretim gerçekleştirerek yerli üretime #Destek oluyor ve global bir marka olma yolunda ilerliyoruz.

  logolar.PNG (15 KB)

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.