x
sadsad x
asdasd
pop-up.jpg (40 KB)
Stokta Yok
Expect

Expect Kekik - Hatmi - Ihlamur Şurup 100 ml (2 Adet)

135,00 TL
89,99 TL
%33
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • 0 Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • İade ve Teslimat
 • Expect Kekik - Hatmi - Ihlamur Şurup 100 ml (2 Adet)

  İçindekiler: Su, Kıvam Arttırıcı (Sorbitol), Stabilizör (Gliserol), Keçiboynuzu Ekstresi (Ceratonia siliqua) (Meyve), Hatmi Ekstresi (Althea officinalis)(Yaprak), Ihlamur Ekstresi (Tilia sp.) (Çiçek), Kekik Ekstresi (Thymus sp.) (Toprak Üstü), Koruyucu (Potasyum Sorbat), Aroma Verici (Böğürtlen Aroması).

  Muhafaza Koşulları: Çocukların ulaşamayacakları yerlerde, ambalajı içerisinde ve oda sıcaklığında saklayınız.

  Tavsiye Edilen Günlük Alım Dozu: 4-10 yaş arası çocukların günde 3 (üç) defa 1 (bir) ölçek kaşığı (5 ml), 11 yaş ve üstü çocukların ve yetişkinlerin günde 3 (üç) defa 2 (iki) ölçek kaşığı (10 ml) almaları önerilir.
  Kullanmadan önce çalkalayınız. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.

  Kullanıcı Grubu: Expect Kekik Ekstresi-Ihlamur Çiçeği Ekstresi-Hatmi Ekstresi-Böğürtlen Aromalı Takviye Edici Gıda, 4-10 yaş grubu ile birlikte 11 yaş ve üzeri çocuk ve yetişkinlerin kullanımına uygundur.
  Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışınız. Tavsiye Edilen Tüketim Tarihi (TETT) ve Parti Numarası kutunun yan yüzündedir.

  logolar.PNG (15 KB)

  Garanti Bilgisi
  :
  Orijinal Ürün / ONAYLI TAKVİYE EDİCİ GIDA
  Teslimat Bilgisi
  :
  Hızlı Teslimat / Ücretsiz Kargo
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.