x
sadsad x
asdasd
pop-up.jpg (40 KB)
Stokta Yok
Destek

Gül Yağı ve Isparta Gülü Sabunu (2'li Set)

45,00 TL
39,00 TL
%13
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • 0 Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • İade ve Teslimat
 • Gül yağı, gül bitkisinin yapraklarından elde edilen bir bitkisel yağdır. Yüzyıllardır var olan bu bitkinin 4 ton yaprağından, yaklaşık 1 kilo gül yağı elde edilebilmektedir. Gül, hoş kokusu ve dokusu sayesinde günlük yaşamın her alanında kullanılır. Kokusu sayesinde sabun, şampuan ve parfümlerin içeriğinde bulunabilmektedir. Türkiye, gül üretimi konusunda uluslarası alanda ileri gelen ülkelerden biridir.  Ülkemizde Isparta’da yetiştirilen bu güzel bitki, kozmetik alanında yaygın olarak tercih edilmektedir. 

   

  Destek Isparta Gülü Sabunu, Isparta gülü içeren doğal bir sabundur. Gül, hoş kokusu ve dokusu sayesinde günlük yaşamın her alanında kullanılır. Kokusu sayesinde sabun, şampuan ve parfümlerin içeriğinde bulunabilmektedir. Türkiye, gül üretimi konusunda uluslarası alanda ileri gelen ülkelerden biridir. Ülkemizde Isparta’da yetiştirilen bu güzel bitki, Destek Isparta Gülü Sabunu’nun içeriğini oluşturur. Isparta gülü sabunu cildin temizlenmesini destekler ve kokusu ile güzel bir etki bırakır.

   

  Uyarılar: Kapağı kapalı olarak, serin ve kuru ortamlarda muhafaza edin. 

  Yasal mevzuatlar gereği, ürün açıklamaları kısmında, ürün faydası, hastalık adı veya endikasyon belirterek ürün tanıtımı yapılmamaktadır.  En doğru ve güvenilir bilgi için bir sağlık uzmanına danışmanız tavsiye edilir.

  Güneş ışığı ve ısıdan uzak tutun. Çocuklardan uzak yerlerde muhafaza edin

  Yerli üretim ve yüksek kaliteyi buluşturduğumuz Destek ürünleri, GMP (Good Manufacturing Practice) koşullarında üretilmektedir. Üretim tesisimiz, ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000, ISO 22716, OHSAS 18001 ve Helal Gıda sertifikalıdır. Uzun yıllardır bu topraklarda, dünya çapında kabul gören standartlara uygun üretim gerçekleştirerek yerli üretime #Destek oluyor ve global bir marka olma yolunda ilerliyoruz.


  logolar.PNG (15 KB)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.