x
sadsad x
asdasd
Destek

Kayısı Özlü Krem ve Kayısı Sabunu (2'li Set)

129,89 TL
123,70 TL
%5
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • 0 Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • İade ve Teslimat
 • Destek Kayısı Özlü Krem, kayısı yağı ve provitamin B5 içeriği ile cilt bakımına yardımcı olur. Besin değeri oldukça yüksek bir meyve olan kayısı, içeriğinde A, C ve E vitaminlerini bulundurur.

  Destek Kayısı Sabunu, kayısı meyvesini içeren doğal bir sabundur. Besin değerleri oldukça yüksek bir meyve olan kayısı, içeriğinde A, C ve E vitaminlerini bulundurur. Günlük el ve yüz temizliğinde kullanılır. Cildin canlı ve parlak bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Saç bakımında da tercih edilmektedir.

  Uyarılar: Kapağı kapalı olarak, serin ve kuru ortamlarda muhafaza edin. Güneş ışığı ve ısıdan uzak tutun. Çocuklardan uzak yerlerde muhafaza edin

  Sağlık sorunları yaşayan kişilerin, öncelikle bir sağlık uzmanına danışmaları önerilir.

  Yasal mevzuatlar gereği, ürün açıklamaları kısmında, ürün faydası, hastalık adı veya endikasyon belirterek ürün tanıtımı yapılmamaktadır.  En doğru ve güvenilir bilgi için bir sağlık uzmanına danışmanız tavsiye edilir.

  Yerli üretim ve yüksek kaliteyi buluşturduğumuz Destek ürünleri, GMP (Good Manufacturing Practice) koşullarında üretilmektedir. Üretim tesisimiz, ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000, ISO 22716, OHSAS 18001 ve Helal Gıda sertifikalıdır. Uzun yıllardır bu topraklarda, dünya çapında kabul gören standartlara uygun üretim gerçekleştirerek yerli üretime #Destek oluyor ve global bir marka olma yolunda ilerliyoruz.

  logolar.PNG (15 KB)


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.