x

Keçi Sütü Sabunu 150 g

Ürün Kodu: T343
Barkod: 8699649128002
%31 İndirim
99,00 TL
142,80 TL
Daha Fazla Destek
Daha Fazla Doğal Sabunlar

Destek Keçi Sütü Sabun :Keçi sütü içeren doğal bir sabundur.

İçindekiler / Ingredients :Aqua, Glycerin, Sodium Stearate, Propylene Glycol, Sorbitol, Sodium Laurate, Sodium Laury Sulfate, Parfum, Goat Milk, Sodium Chloride, Stearic Acid, Pentasodium Pentetate, Tetrasodium Etidronate, Hexyl Cinnamal, Limonene, Gereniol, Coumarin, Citral.

Kullanım :Cilt temizliğinde kullanılır.Sabah akşam uygulanabilir. Temiz bir cilt için düzenli kullanılması tavsiye edilir.

Uyarılar :Göz ile temas ettirmeyin. Güneş ışığı, ısı ve çocuklardan uzak yerlerde muhafaza ediniz.

Yasal mevzuatlar gereği, ürün açıklamaları kısmında, ürün faydası, hastalık adı veya endikasyon belirterek ürün tanıtımı yapılmamaktadır. En doğru ve güvenilir bilgi için bir sağlık uzmanına danışmanız tavsiye edilir.

Yerli üretim ve yüksek kaliteyi buluşturduğumuz Destek ürünleri GMP ( Good Manufacturing Practice) koşullarında üretilmektedir. Üretim tesisimiz, ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000, ISO 22716, OHSAS 18001 ve Helal Gıda sertifikalıdır. Uzun yıllardır bu topraklarda, dünya çapında kabul gören standartlara uygun üretim gerçekleştirerek yerli üretime #Destek oluyor ve global bir marka olma yolunda ilerliyoruz.


logolar.PNG (15 KB)

Son Baktıklarınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.