SEPETİM

KAPAT
Sil Ürün Adet Ürün Fiyatı Toplam Fiyat
TOPLAM KDV DAHİL

Hakkımızda


CSK Farma olarak, insan sağlığının ve yaşam kalitesinin öneminin farkındayız. Bu nedenle tüketicilere yüksek kaliteli bitki yağları, bitki özlü kozmetik ürünler ve takviye edici gıdalar sunuyoruz. Tüm ürünlerimizin üretiminde, “Güvenilirlik” ve “Yüksek Kalite” felsefelerini temel almaktayız.


Misyon:

Tüketicilerin güvenle kullanabileceği, yüksek kaliteli, bitki özlü, kozmetik ve takviye edici gıda ürünleri üretmek ve sunmak.


Vizyon:
Destek markasının, tüm paydaşlarına karşı olan güvenilir tutumunu ve ürün/hizmet kalitesini korumak ve sektörün yenilikçi ve öncü markası konumuna taşımak.


Değerler:

İnsan Sağlığına ve Yaşam Kalitesine Verilen Önem 
Güvenilirlik 
“Yüksek Kalite” Felsefesi 
Etik Çalışma Anlayışı 
Doğaya ve Çevreye Saygı


Üretim:
Kurumsal değerlerimiz olan Güvenilirlik ve “Yüksek Kalite” Felsefesi'ni temel alarak İstanbul’daki tesisimizde üretim, dolum ve paketleme işlemleri yapılmaktadır. Tesisimizde Türk Gıda Kodeksi’ne ve Kozmetik Yönetmeliği’ne uygun, yüksek hijyen koşullarında üretim gerçekleştirilmektedir. İnsan sağlığına verdiğimiz önem nedeniyle tüm imalat ve depolama süreci, yasal mevzuatlara, prosedürlere ve standartlara uygun olarak gerçekleştirilmektedir.


Sertifikalarımız:

ISO 9001
ISO 14001
ISO 22000
ISO 22716 (GMP)
OHSAS 18001
Helal Gıda Sertifikası