SEPETİM

KAPAT
Sil Ürün Adet Ürün Fiyatı Toplam Fiyat
TOPLAM KDV DAHİL
Destek® markası olarak, insan sağlığının ve yaşam kalitesinin öneminin farkındayız. Bu farkındalıkla sizlere, en yüksek kalitede saf bitki yağları, bitkisel bakım ürünleri ve takviye edici gıdalar sunuyoruz. Tüm Destek® ürünlerinin üretimi, yasal mevzuatlara ve global kalite standartlarına uygun olarak gerçekleştirilmektedir.
Misyon:
Misyonumuz, tüketicilerin güvenle kullanabileceği, yüksek kaliteli bitkisel yağlar, bitkisel bakım ürünleri ve takviye edici gıdalar üretmek ve sunmaktır.


Vizyon:
Vizyonumuz, Destek® markasının ürün/hizmet kalitesini sürekli olarak geliştirmek ve sürdürülebilir bir dünya için gereken görevleri yerine getiren, yenilikçi ve öncü marka konuma taşımaktır.


Değerler:
İnsan Sağlığına ve Yaşam Kalitesine Verilen Önem 
Güvenilirlik 
“Yüksek Kalite” Hedefi 
Etik Çalışma Anlayışı 
Doğaya ve Gelecek Nesillere Saygı


Üretim:
Kurumsal değerlerimiz olan güvenilirlik ve “yüksek kalite” hedefini temel alarak İstanbul’daki tesisimizde üretim, dolum ve paketleme işlemleri gerçekleştirilmektedir. Üretim tesisimiz, Türk Gıda Kodeksi’ne ve Kozmetik Yönetmeliği’ne uygun koşullardadır. Tüm üretim ve depolama süreci, yüksek hijyen koşullarında, yasal mevzuatlara, prosedürlere ve global kalite standartlarına uygun olarak gerçekleştirilmektedir.


Sertifikalarımız:
ISO 9001
ISO 14001
ISO 22000
ISO 22716 (GMP)
OHSAS 18001
Helal Gıda


İşletme Kayıt No: TR-34-K-137279