sadsad x
asdasd
 DESTEKTEN.COM POP-UP ŞABLON.PNG (212 KB)
Destek

Sağlığa Destek Seti (6 Ürün)

185,00 TL
159,00 TL
%14
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • 0 Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • İade ve Teslimat
 • Sağlığa Destek Seti

  Set İçerisindeki Ürünler:

  1. Destek Çörek Otu Yağı 250 ml
  2. Destek Misket Limonu Kolonya 80⁰ 190 ml
  3. Destek Çay Ağacı Sabunu
  4. Destek Saf Çay Ağacı Yağı 10 ml
  5. Destek Saf Lavanta Yağı 10 ml
  6. Destek Saf Nane Yağı 10 ml

  Destek Çörek Otu Yağı 250 ml:

  Çörek otu yağı, Asya’da yetiştirilen Nigella Sativa bitkisinden elde edilmektedir. Bu bitkinin siyah tohumları, soğuk sıkım yöntemiyle çörek otu yağını oluşturur. Çörekotu yağının içinde “timokinon” adı verilen bir etken madde bulunmaktadır. Çörek otu yağının içeriğinde bulunan bu doğal madde, tüketim sırasında esas faydayı sağlayan etkendir. Yerli tohumlarda oldukça yüksek oranda timokinon bulunur. Destek Çörek Otu Yağı, yüksek miktarda “timokinon” içeren %100 yerli tohumlardan, soğuk sıkım (cold press) yöntemi kullanılarak üretilmektedir.

  Üretim Yöntemi: Soğuk Sıkım (Cold Press)

  Kullanım: Günlük 2 tatlı kaşığı tüketilebilir.

  Destek Misket Limonu Kolonya 80⁰ 190 ml:

  Destek Misket Limonu Kolonya’nın narenciye kokusuyla, ferahlığı ve tazeliği yeniden keşfedin!

  Destek Çay Ağacı Sabunu:

  Destek Çay Ağacı Sabunu, çay ağacı içeren doğal bir sabundur. Çay ağacı yağı, hint defnesi adlı bitkiden elde edilen bir bitkisel yağdır. Diğer adıyla Melaleuca Alternifolia Leaf, yassı yapraklı bir bitkidir. Bitki mersingiller cinsine aittir. Avustralya’ya özgü olan bu tür, uzun yıllardır yetiştirilmesine rağmen, son zamanlarda sıkça tüketilmeye başlanmıştır. Cilt bakımında yoğun olarak kullanılmaktadır. Çay ağacı sabunu, cildi derinlemesine temizler. Siyah noktaların giderilmesine yardımcı olur.

  Diğerler Ürünler:

  Destek Çay Ağacı Yağı, Destek Lavanta Yağı ve Destek Nane Yağı’nı 1 litre su içerisine karıştırarak doğal bir yüzey temizleyici olarak kullanabilirsiniz.

  Uyarı: Uçucu yağlar dahili olarak tüketilmemelidir.


  Yasal mevzuatlar gereği, ürün açıklamaları kısmında, ürün faydası, hastalık adı veya endikasyon belirterek ürün tanıtımı yapılmamaktadır.  En doğru ve güvenilir bilgi için bir sağlık uzmanına danışmanız tavsiye edilir.


  Yerli üretim ve yüksek kaliteyi buluşturduğumuz Destek ürünleri, GMP (Good Manufacturing Practice) koşullarında üretilmektedir. Üretim tesisimiz, ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000, ISO 22716, OHSAS 18001 ve Helal Gıda sertifikalıdır. Uzun yıllardır bu topraklarda, dünya çapında kabul gören standartlara uygun üretim gerçekleştirerek yerli üretime #Destek oluyor ve global bir marka olma yolunda ilerliyoruz.

  logolar.PNG (15 KB)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.