x
sadsad x
asdasd
Stokta Yok
Destek

Salyangoz Salgı Özlü Krem ve Cilt Maskesi (2'li Set)

152,55 TL
129,99 TL
%15
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • 0 Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • İade ve Teslimat
 • Destek Salyangoz Salgı Özlü Krem, içeriğinde bulunan bitki yağları, E vitamini ve allantoin sayesinde cilt bakımına yardımcı olur. Tüm cilt tipleri için uygundur.

  Allantoin Nedir?

  Allantoin, birçok kozmetik ve cilt bakım ürününün içeriğinde bulunan bir bileşendir. Symphytum Officinale köklerinde bulunan bitkisel özlerden, aloe vera, papatya, lotus, yam ve diğer bitkilerden gelir. Tüm cilt tipleri için geçerli olduğu, cilde uygulandığında da güvenli olduğu bilinmektedir. Salyangozların kendi kendini yenileme özelliği salgılarındaki Allantoin maddesi sayesindedir

  Uyarılar: Kapağı kapalı olarak, serin ve kuru ortamlarda muhafaza edin. Güneş ışığı ve ısıdan uzak tutun. Çocuklardan uzak yerlerde muhafaza edin

  Sağlık sorunları yaşayan kişilerin, öncelikle bir sağlık uzmanına danışmaları önerilir.

  Yasal mevzuatlar gereği, ürün açıklamaları kısmında, ürün faydası, hastalık adı veya endikasyon belirterek ürün tanıtımı yapılmamaktadır.  En doğru ve güvenilir bilgi için bir sağlık uzmanına danışmanız tavsiye edilir.

  Yerli üretim ve yüksek kaliteyi buluşturduğumuz Destek ürünleri, GMP (Good Manufacturing Practice) koşullarında üretilmektedir. Üretim tesisimiz, ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000, ISO 22716, OHSAS 18001 ve Helal Gıda sertifikalıdır. Uzun yıllardır bu topraklarda, dünya çapında kabul gören standartlara uygun üretim gerçekleştirerek yerli üretime #Destek oluyor ve global bir marka olma yolunda ilerliyoruz.

  logolar.PNG (15 KB)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.