x

Keratin Saç Bakım Maskesi 150 gr

Ürün Kodu: 8699649126589
Barkod: 8699649126589
%20 İndirim
237,51 TL
296,88 TL
Daha Fazla Hairnice
Daha Fazla Saç Bakımı
Hairnice Keratin Saç Bakım Maskesi, Keratin, Provitamin B5, Organik Argan Yağı, Hindistan Cevizi Yağı, Tatlı Badem Yağı ve Jojoba Yağı ile güçlendirilmiş içeriği ile saçları beslemeye, güçlendirmeye, dayanıklılık ve canlılık kazandırmaya yardımcı olur. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Keratin Nedir?
Keratin, hücrelerde bulunan bir proteindir. Lifli yapıdadır. Sağlam bir protein yapısı olan keratin, tırnak, saç ve kıl gibi üst deri üzerinde bulunan yapıların oluşumunda etkilidir. Keratin bakımı, özellikle saç, kaş, kirpik gibi yapılarda sıklıkla yapılmaktadır.

İçindekiler: Keratin, Provitamin B5, Organik Argan Yağı, Hindistan Cevizi Yağı, Tatlı Badem Yağı, Jojoba Yağı

Kullanım: Hairnice Keratin Saç Maskesi, temizlenmiş ve durulanmış saça uygulanır. Avuç içine yeterli miktarda alınarak saç diplerinden saç uçlarına kadar dairesel hareketlerle uygulanır. 15-20 dakika bekletilir ve daha sonra bol suyla iyice durulanır. Haftada 2-3 defa uygulanabilir.

Uyarılar: Kapağı kapalı olarak, serin ve kuru ortamlarda muhafaza edin. Güneş ışığı ve ısıdan uzak tutun. Çocuklardan uzak yerlerde muhafaza edin

Sağlık sorunları yaşayan kişilerin, öncelikle bir sağlık uzmanına danışmaları önerilir.

Yasal mevzuatlar gereği, ürün açıklamaları kısmında, ürün faydası, hastalık adı veya endikasyon belirterek ürün tanıtımı yapılmamaktadır.  En doğru ve güvenilir bilgi için bir sağlık uzmanına danışmanız tavsiye edilir.

Yerli üretim ve yüksek kaliteyi buluşturduğumuz Destek ürünleri, GMP (Good Manufacturing Practice) koşullarında üretilmektedir. Üretim tesisimiz, ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000, ISO 22716, OHSAS 18001 ve Helal Gıda sertifikalıdır. Uzun yıllardır bu topraklarda, dünya çapında kabul gören standartlara uygun üretim gerçekleştirerek yerli üretime #Destek oluyor ve global bir marka olma yolunda ilerliyoruz.

logolar.PNG (15 KB)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.