x

Tere Tohumu Yağı (Soğuk Pres) 20 ml

Ürün Kodu: 8699649121942
Barkod: 8699649121942
%20 İndirim
119,90 TL
149,87 TL
Daha Fazla Destek
Daha Fazla Bitkisel Yağlar
Açıklama: Tere tohumu yağı, tere tohumundan soğuk sıkım yöntemi ile elde edilen bir bitkisel yağdır. Tere tohumu, veya Lepidium Sativum, turpgiller familyasına ait bir türdür. Genellikle Asya ve Kuzey Afrika’da yetişmektedir. Ülkemizde hemen her bölgede yetişen tere tohumu, koyu kırmızı renge ve acımsı bir tada sahiptir. Bu tohumdan elde edilen bitkisel yağ, birçok kozmetik ürününün içeriğinde yer almaktadır. Tere tohumu yağ, içeriğinde karbonhidratlar, lipitler ve bazı vitaminleri barındırmaktadır. Destek Tere Tohumu Yağı,  yerli üretimdir.

Üretim Yöntemi: Soğuk Sıkım (Cold Press)

Uyarılar: Kapağı kapalı olarak, serin ve kuru ortamlarda muhafaza edin. Güneş ışığı ve ısıdan uzak tutun. Çocuklardan uzak yerlerde muhafaza edin.

Sağlık sorunları yaşayan kişilerin, öncelikle bir sağlık uzmanına danışmaları önerilir.

Yasal mevzuatlar gereği, ürün açıklamaları kısmında, ürün faydası, hastalık adı veya endikasyon belirterek ürün tanıtımı yapılmamaktadır.  En doğru ve güvenilir bilgi için bir sağlık uzmanına danışmanız tavsiye edilir.

Yerli üretim ve yüksek kaliteyi buluşturduğumuz Destek ürünleri, GMP (Good Manufacturing Practice) koşullarında üretilmektedir. Üretim tesisimiz, ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000, ISO 22716, OHSAS 18001 ve Helal Gıda sertifikalıdır. Uzun yıllardır bu topraklarda, dünya çapında kabul gören standartlara uygun üretim gerçekleştirerek yerli üretime #Destek oluyor ve global bir marka olma yolunda ilerliyoruz.

logolar.PNG (15 KB)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.