sadsad x
asdasd
Stokta Yok
Expect

Expectim Kara Mürver Betaglukan Şurup 100 ml

97,35 TL
81,12 TL
%17
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • 0 Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • İade ve Teslimat
 • Expectim Kara Mürver Betaglukan Şurup 100 ml

  İçindekiler: Su, Kıvam Arttırıcı (Sorbitol), Stabilizör (Gliserol), Kara Mürver Ekstresi (Sambucus Nigra) Meyve, Aroma Verici (Ahududu Aroması), L-Askorbik Asit, DL-alfa-tokoferil Asetat, Çinko Sülfat, Beta Glukan,
  Kıvam Arttırıcı (Ksantan Gam), Koruyucu (Potasyum Sorbat), Sodyum Selenit.

  Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.
  Muhafaza Koşulları: Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Ambalajı içerisinde, kuru ve serin yerde muhafaza ediniz.

  Tavsiye Edilen Günlük Alım Dozu: 4-10 yaş arası çocukların günde 2 (iki) defa 1 (bir) ölçek kaşığı (5 ml), 11 yaş ve üstü çocukların ve yetişkinlerin günde 2 (iki) defa 2 (iki) ölçek kaşığı (10 ml) almaları önerilir.
  Kullanmadan önce çalkalayınız. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışınız.

  Tavsiye Edilen Tüketim Tarihi (TETT) ve Parti No kutu üzerinde yer almaktadır.

  logolar.PNG (15 KB)
  Kara mürver, eski zamanlardan beri çeşitli sağlık amaçları için kullanılan faydalı bir bitkidir. C vitamini bakımından yüksektir. İyi bir fenolik asit kaynağıdır. Fenolik asitler, vücuttaki oksidatif stresten kaynaklanan hasarı azaltmaya yardımcı olabilecek güçlü antioksidanlardır. Kara mürver, antioksidan flavonoller olan quercetin, kaempferol ve isorhamnetin içerir. Antosiyaninler açısından zengindir. Bu bileşikler meyveye karakteristik koyu siyah-mor rengini verir ve anti-inflamatuar etkileri olan güçlü bir antioksidandır. Kara mürver ekstresi, gribin şiddetini ve süresini azaltmaya yardımcı olur. İnfluenza hastası 60 kişiden oluşan 2004 tarihli bir araştırmada, günde dört kez 15 ml kara mürver şurubu tüketenlerin semptomlarında 2 ila 4 gün içinde iyileşme gösterdiğini, kontrol grubunun ise iyileşmesinin 7 ila 8 gün sürdüğü görüldü. Mürver bitkisinin çiçekleri, meyveleri ve yaprakları mükemmel antioksidan kaynaklarıdır. Örneğin, meyvelerde bulunan antosiyaninlerden biri, E vitamininin 3,5 katı antioksidan gücüne sahiptir. Bağışıklık sistemini destekleyebilir. Yapılan araştırmalarda Mürver polifenollerinin beyaz kan hücrelerinin sayısını artırarak bağışıklık savunmasını desteklediği görülmüştür.
  Garanti Bilgisi
  :
  Orijinal Ürün / ONAYLI TAKVİYE EDİCİ GIDA
  Teslimat Bilgisi
  :
  Hızlı Teslimat
Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.