x

Isırgan Tohumu Yağı (Soğuk Pres) 20 ml

Ürün Kodu: 8699649121416
Barkod: 8699649121416
%21 İndirim
149,90 TL
190,89 TL
Daha Fazla Destek
Daha Fazla Bitkisel Yağlar
Açıklama: Isırgan tohumu yağı, ısırgan otunun tohumlarından elde edilen bir bitkisel yağdır. Bu tohumların soğuk preslenmesi ile yağ elde edilmektedir. Isırgan tohumu, ısırgan otunun en faydalı yerlerinden biridir. Isırgan otu ısırgangiller ailesinin bir türüdür. Yaz aylarından çiçeklenmeye başlar. Bilinen diğer adı ile gençlik yağı, içeriğindeki bileşenler ve organik asitler ile sağlık ve kozmetik alanında sıkça kullanılır. Özellikle cilt ve saç bakımında tercih edilmektedir. Destek Isırgan Tohumu Yağı, yerli üretimdir.

Üretim Yöntemi: Soğuk Sıkım (Cold Press)

Uyarılar: Kapağı kapalı olarak, serin ve kuru ortamlarda muhafaza edin. Güneş ışığı ve ısıdan uzak tutun. Çocuklardan uzak yerlerde muhafaza edin.

Sağlık sorunları yaşayan kişilerin, öncelikle bir sağlık uzmanına danışmaları önerilir.

Yasal mevzuatlar gereği, ürün açıklamaları kısmında, ürün faydası, hastalık adı veya endikasyon belirterek ürün tanıtımı yapılmamaktadır.  En doğru ve güvenilir bilgi için bir sağlık uzmanına danışmanız tavsiye edilir.

Yerli üretim ve yüksek kaliteyi buluşturduğumuz Destek ürünleri, GMP (Good Manufacturing Practice) koşullarında üretilmektedir. Üretim tesisimiz, ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000, ISO 22716, OHSAS 18001 ve Helal Gıda sertifikalıdır. Uzun yıllardır bu topraklarda, dünya çapında kabul gören standartlara uygun üretim gerçekleştirerek yerli üretime #Destek oluyor ve global bir marka olma yolunda ilerliyoruz.

logolar.PNG (15 KB)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.