x
sadsad x
asdasd
Destek

Nar Çekirdeği Yağı (Soğuk Pres) 20 ml

66,15 TL
49,00 TL
%26
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • 0 Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • İade ve Teslimat
 • Açıklama: Nar çekirdeği yağı, narın çekirdeğinden soğuk sıkım yöntemiyle elde edilen bir bitkisel yağdır. Nar, Orta Doğu ve Asya’ya özgü, koyu yeşil yapraklı, kırmızı görünümlü bir meyvedir. Ülkemizde de yetişebilen bir meyve olmasıyla birlikte, içeriğinde C, K vitaminleri ve potasyum, demir bulundurmaktadır. Destek Nar Çekirdeği Yağı, yerli üretimdir.

  Üretim Yöntemi: Soğuk Sıkım (Cold Press)

  Uyarılar: Kapağı kapalı olarak, serin ve kuru ortamlarda muhafaza edin. Güneş ışığı ve ısıdan uzak tutun. Çocuklardan uzak yerlerde muhafaza edin.

  Sağlık sorunları yaşayan kişilerin, öncelikle bir sağlık uzmanına danışmaları önerilir.

  Yasal mevzuatlar gereği, ürün açıklamaları kısmında, ürün faydası, hastalık adı veya endikasyon belirterek ürün tanıtımı yapılmamaktadır.  En doğru ve güvenilir bilgi için bir sağlık uzmanına danışmanız tavsiye edilir.

  Yerli üretim ve yüksek kaliteyi buluşturduğumuz Destek ürünleri, GMP (Good Manufacturing Practice) koşullarında üretilmektedir. Üretim tesisimiz, ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000, ISO 22716, OHSAS 18001 ve Helal Gıda sertifikalıdır. Uzun yıllardır bu topraklarda, dünya çapında kabul gören standartlara uygun üretim gerçekleştirerek yerli üretime #Destek oluyor ve global bir marka olma yolunda ilerliyoruz.

  logolar.PNG (15 KB)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.