x
sadsad x
asdasd
Destek

Sedir Ağacı Yağı (Distile) 20 ml

89,70 TL
69,00 TL
%23
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • 0 Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • İade ve Teslimat

 • Açıklama: Sedir ağacı yağı, sedir ağacından distilasyon yöntemi ile elde edilen bir bitkisel yağdır. İğne yapraklı bir ağaç türüdür. Ağaç özünden oluşan sedir ağacı yağı, daha çok kozmetik alanında kullanılmaktadır. Yağ, içeriğinde alfa-sedrin, beta-sedrene, sedrol, widdrol, thujopsen gibi bieşenleri barındırır. Odunsu bir kokuya sahip olan bu yağ, birçok kozmetik ürününün içeriğinde bulunur. Destek Sedir Ağacı Yağı,  yerli üretimdir.

  Üretim Yöntemi: Distilasyon

  Uyarılar: Kapağı kapalı olarak, serin ve kuru ortamlarda muhafaza edin. Güneş ışığı ve ısıdan uzak tutun. Çocuklardan uzak yerlerde muhafaza edin.

  Sağlık sorunları yaşayan kişilerin, öncelikle bir sağlık uzmanına danışmaları önerilir.

  Yasal mevzuatlar gereği, ürün açıklamaları kısmında, ürün faydası, hastalık adı veya endikasyon belirterek ürün tanıtımı yapılmamaktadır.  En doğru ve güvenilir bilgi için bir sağlık uzmanına danışmanız tavsiye edilir.

  Yerli üretim ve yüksek kaliteyi buluşturduğumuz Destek ürünleri, GMP (Good Manufacturing Practice) koşullarında üretilmektedir. Üretim tesisimiz, ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000, ISO 22716, OHSAS 18001 ve Helal Gıda sertifikalıdır. Uzun yıllardır bu topraklarda, dünya çapında kabul gören standartlara uygun üretim gerçekleştirerek yerli üretime #Destek oluyor ve global bir marka olma yolunda ilerliyoruz.

  logolar.PNG (15 KB)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.