x

Shea Butter Sabunu 150 g

Ürün Kodu: 8699649128071
Barkod: 8699649128071
%36 İndirim
99,00 TL
154,80 TL
Daha Fazla Destek
Daha Fazla Doğal Sabunlar
Destek Shea Butter Sabunu, shea butter içeren doğal bir sabundur. Shea yağı, shea ağacından elde edilmektedir. Bu ağaç, Afrika’da yetişen tropik bir ağaçtır. Uzun ömürlü olan bu ağaç, 15-20 yıl içinde meyve verebilmektedir. Shea yağı, searik asit ve oleik asitten gelen trigliserit yapıdadır. İçeriğinde A, D, E ve F vitaminlerini barındırır. Koku bakımından hindistan cevizi ile benzerlik gösterir. Bilinen diğer adıyla karite yağı, sabun yapımında kullanılmaktadır. Shea butter sabunu, yumuşak dokusuyla el ve yüz bakımında kullanışlıdır. Cildin nemlendirilmesine yardımcı olur ve rahatlatıcı bir etki sağlar.

İçindekiler: Aqua, Glycerin, Sodium Stearate, Propylene Glycol, Sorbitol, Sodium Laurate, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Parfum, Sodium Chloride, Stearic Acid, Lauric Acid, Butyrospermum Parkii Butter, Pentasodium Pentetate, Tetrasodium Etidronate.

Kullanım: Sabah-akşam uygulanabilir. Düzenli olarak kullanılması önerilir

Uyarılar: Sağlık sorunları yaşayan kişilerin, öncelikle bir sağlık uzmanına danışmaları önerilir.

Yasal mevzuatlar gereği, ürün açıklamaları kısmında, ürün faydası, hastalık adı veya endikasyon belirterek ürün tanıtımı yapılmamaktadır.  En doğru ve güvenilir bilgi için bir sağlık uzmanına danışmanız tavsiye edilir.

Yerli üretim ve yüksek kaliteyi buluşturduğumuz Destek ürünleri, GMP (Good Manufacturing Practice) koşullarında üretilmektedir. Üretim tesisimiz, ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000, ISO 22716, OHSAS 18001 ve Helal Gıda sertifikalıdır. Uzun yıllardır bu topraklarda, dünya çapında kabul gören standartlara uygun üretim gerçekleştirerek yerli üretime #Destek oluyor ve global bir marka olma yolunda ilerliyoruz.

logolar.PNG (15 KB)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.