sadsad x
asdasd
 kisa_merhaba.jpg (82 KB)
Destek

Avokado Yağı ve Avokado Sabunu (2'li Set)

55,00 TL
42,00 TL
%24
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • 0 Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • İade ve Teslimat
 • Avokado yağı, avocado meyvesinden elde edilen bir bitkisel yağdır. Avokado, sıcak iklim bölgelerinde yetişen bir tropical meyvedir. Ülkemizde çok yaygın olmamakla birlikte, Akdeniz bölgesinde yetişebilmektedir. Avokado Yağı, içeriğinde birçok minerali ve A, C vitaminlerini bulundurur. Yemek yapımında kullanılabildiği gibi, cilt bakımı ve sağlık alanında da kullanılmaktadır. Destek Avokado Yağı, %100 saf ve yerli üretimdir.

   

  Destek Avokado Sabunu, avokado içeren doğal bir sabundur. Avokado, sıcak iklim bölgelerinde yetişen bir tropikal meyvedir. Ülkemizde çok yaygın olmamakla birlikte, Akdeniz bölgesinde yetişebilmektedir. Avokado, içeriğinde birçok minerali ve A, C vitaminlerini bulundurur. Avokado sabunu, cilt temizliğine yardımcı olur ve rahatlık hissi verir

   

  Uyarılar: Kapağı kapalı olarak, serin ve kuru ortamlarda muhafaza edin. Güneş ışığı ve ısıdan uzak tutun. Çocuklardan uzak yerlerde muhafaza edin

  Yasal mevzuatlar gereği, ürün açıklamaları kısmında, ürün faydası, hastalık adı veya endikasyon belirterek ürün tanıtımı yapılmamaktadır.  En doğru ve güvenilir bilgi için bir sağlık uzmanına danışmanız tavsiye edilir.

  Yerli üretim ve yüksek kaliteyi buluşturduğumuz Destek ürünleri, GMP (Good Manufacturing Practice) koşullarında üretilmektedir. Üretim tesisimiz, ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000, ISO 22716, OHSAS 18001 ve Helal Gıda sertifikalıdır. Uzun yıllardır bu topraklarda, dünya çapında kabul gören standartlara uygun üretim gerçekleştirerek yerli üretime #Destek oluyor ve global bir marka olma yolunda ilerliyoruz.

  logolar.PNG (15 KB)

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.