sadsad x
asdasd
 DESTEKTEN.COM POP-UP ŞABLON.PNG (212 KB)
Destek

Aylık Kişisel Bakım Seti (5 Ürün)

127,00 TL
105,95 TL
%17
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • 0 Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • İade ve Teslimat
 • Destek Aylık Kişisel Bakım Seti

   

  Set İçerisindeki Ürünler:

  1. Hairnice Argan Şampuan 330 ml
  2. Destek Argan Sabun
  3. Destek Harmony Kolonya 80⁰ 190 ml
  4. Pierrot Oxygen Diş Fırçası (Orta Sert)
  5. Pierrot Gum Protection Aloe vera Diş Macunu 75 ml

  Hairnice Argan Şampuan 330 ml:

  Hairnice Argan Özlü Şampuan, organik argan yağı içeren özel formülü sayesinde saç bakımında kullanılabilir. Kuru, yıpranmış ve normal saçlar içindir. 

  Destek Argan Sabun:

  Destek Argan Sabun, organik argan yağı içeren doğal bir sabundur. Argan, latince ismiyle, Argania spinosa, Fas'ta yetişen ve yağı, ağırlıklı olarak cilt ve saç bakımında kullanılan değerli bir bitkidir. Argan sabunu, içeriğinde bulunan bileşenler ile cildin yumuşamasına yardımcı olur. Cildin temizlenmesini destekler.

  Destek Harmony Kolonya 80⁰ 190 ml:

  Destek Harmony Kolonya'nın çiçeksi kokusuyla, ferahlığı ve tazeliği yeniden keşfedin!

  Pierrot Oxygen Diş Fırçası (Orta Sert):

  Pierrot Oxygen Diş Fırçası, -Yetişkinler için-Diş ve diş etlerini korumak amacıyla tasarlanmış yuvarlak fırça kılları-Daha rahat fırçalama ve kılların tüm diş yüzeyine ulaşması için kolaylık sağlayan düz kesim-Ergonomik tutuş.

  İspanya’dan ithal edilmiştir.

  Pierrot Gum Protection Aloe vera Diş Macunu 75 ml:

  Pierrot Aloe vera Diş Macunu, ağız mukozasını korumak ve güçlendirmek için formüle edilmiştir.

  Rahatlamaya ve yenilemeye yardımcı olan Aloe vera, diş eti şişmesini önlemeye yardımcı özelliği olan Papatya, yenilemeye yardımcı özelliği olan Allantoin içerir. Plak ve çürük oluşumunu önlemeye yardımcı florür içermektedir.

  İspanya’dan ithal edilmiştir.

  Yasal mevzuatlar gereği, ürün açıklamaları kısmında, ürün faydası, hastalık adı veya endikasyon belirterek ürün tanıtımı yapılmamaktadır.  En doğru ve güvenilir bilgi için bir sağlık uzmanına danışmanız tavsiye edilir.

  Yerli üretim ve yüksek kaliteyi buluşturduğumuz Destek ürünleri, GMP (Good Manufacturing Practice) koşullarında üretilmektedir. Üretim tesisimiz, ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000, ISO 22716, OHSAS 18001 ve Helal Gıda sertifikalıdır. Uzun yıllardır bu topraklarda, dünya çapında kabul gören standartlara uygun üretim gerçekleştirerek yerli üretime #Destek oluyor ve global bir marka olma yolunda ilerliyoruz.

  logolar.PNG (15 KB)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.