x
sadsad x
asdasd
Expect

Expect Şurup 100 ml & Expect Hot 12 Saşe

132,00 TL
89,99 TL
%32
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • 0 Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • İade ve Teslimat
 • Expect Kekik - Hatmi - Ihlamur Şurup 100 ml

  İçindekiler: Su, Kıvam Arttırıcı (Sorbitol), Stabilizör (Gliserol), Keçiboynuzu Ekstresi (Ceratonia siliqua) (Meyve), Hatmi Ekstresi (Althea officinalis)(Yaprak), Ihlamur Ekstresi (Tilia sp.) (Çiçek), Kekik Ekstresi (Thymus sp.) (Toprak Üstü), Koruyucu (Potasyum Sorbat), Aroma Verici (Böğürtlen Aroması).

  Muhafaza Koşulları: Çocukların ulaşamayacakları yerlerde, ambalajı içerisinde ve oda sıcaklığında saklayınız.

  Tavsiye Edilen Günlük Alım Dozu: 4-10 yaş arası çocukların günde 3 (üç) defa 1 (bir) ölçek kaşığı (5 ml), 11 yaş ve üstü çocukların ve yetişkinlerin günde 3 (üç) defa 2 (iki) ölçek kaşığı (10 ml) almaları önerilir.
  Kullanmadan önce çalkalayınız. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.

  Kullanıcı Grubu: Expect Kekik Ekstresi-Ihlamur Çiçeği Ekstresi-Hatmi Ekstresi-Böğürtlen Aromalı Takviye Edici Gıda, 4-10 yaş grubu ile birlikte 11 yaş ve üzeri çocuk ve yetişkinlerin kullanımına uygundur.
  Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışınız. Tavsiye Edilen Tüketim Tarihi (TETT) ve Parti Numarası kutunun yan yüzündedir.

  Expect Hot Kara Mürver Propolis 12 Saşe

  İçindekiler: Maltodekstrin, L-Askorbik Asit, Aroma Verici (Portakal Aroması), Mürver (Sambucus Nigra) Ekstresi-Meyve, Propolis, Asitlik Düzenleyici (Sitrik Asit), Ginseng (Panax Ginseng) Ekstresi-Kök, Tatlandırıcı (Sukraloz), Çinko Sülfat, Koruyucu (Sodyum Benzoat), Kolekalsiferol (Vitamin D3).

  Gluten, şeker ve boya madde içermez. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.

  Muhafaza Koşulları: Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Ambalajı içerisinde, kuru ve serin yerde muhafaza ediniz.

  Tavsiye Edilen Günlük Alım Dozu: 4-11 yaş arası çocukların günde 1 (bir) defa 1 (bir) saşe, 11 yaş ve üzeri çocuk ve yetişkinlerin günde 2 (iki) defa 1 (bir) saşe, yemeklerden sonra bir büyük bardak (200 ml) sıcak suda karıştırılarak içilmesi önerilir. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın.

  Tavsiye Edilen Tüketim Tarihi (TETT) ve Parti No kutu üzerinde yer almaktadır.

  logolar.PNG (15 KB)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.